Обери собі пару на ЗИМОВІ КАНІКУЛИ. Тури в Европу за спеціальними цінами.

Obez

«Барви світу» пропонують підбірку бюджетних, але якісних, турів на зимові канікули. У вартість туру включено: проїзд автобусом єврокласу;  проживання у готелях 2-3*;  харчування — сніданки в готелях;  супровід керівника групи;  оглядові екскурсії згідно програми туру;  групове медичне страхування.

 ПРАГА + ДРЕЗДЕН
Львів — Прага — Дрезден — Карлові Вари — Львів

Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень
26 — акція 3 — акція, 17 14, 20, 28 11, 25 5, 24 14, 28*

 

День 1 Львів. 14:30 — збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
15:00 — виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд в Прагу.
День 2 Прага  — місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця!Пішохідна екскурсія по місту — це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків — Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це — чудова і таємнича Прага!Факультативно пропонуємо: — унікальну екскурсію Празьким Градом (10 €). Тут ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти — французьку вежу та чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення — підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!Після, запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).Збір групи. Переїзд в готель на околиці міста. Ночівля.
День 3 Сніданок.  Вільний день.Пропонуєм факультативно «Флоренцію на Ельбі» —  Дрезден (20 €). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» — міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.Пропонуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (18 €) — одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинськамадонна» Рафаеля.Пропонуємо: Кам’яний бастіон Саксонії — Бастай (15 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.
День 4 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.- Знайомство з Чехією — Карлові Вари (19 €). Можна тільки уявити яка картина відкрилася Карлу IV шістсот років тому, під час полювання на оленів, де зараз розташований один з найкрасивіших світових курортів — Карлові Вари. Найбільший та напопулярніший у Чехії, він розташований у передгірному містечку в долині річки Тепла.Природа наділила ці краї цілющими мінеральними джерелами та чудовим гірським пейзажем. Джерела в Карлових Варах оточені колонадами, які чарують своєю красою, унікальністю і є водночас архітектурними пам’ятниками. Збір групи.Нічний переїзд до Львова.
День 5 Приїзд у Львів, близько 13:00

Львів — Прага — Дрезден — Карлові Вари — Львів

 Вартість туру

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Більше 5 тижнів до початку туру 78 73
Більше 3 тижнів до початку туру 89 84
Менше 3 тижнів до початку туру 99 94

Для груп від 10 осіб обов’язковим є бронювання 3-х факультативних екскурсій

Додатково оплачується:
— консульський збір — 35 євро (туристи віком до 26 р. та пенсіонер — безкоштовно);
— послуги візового центру — 20 євро;
— факультативні програми, вхідні квитки;
— особисті витрати;

 БУДАПЕШТ+ПРАГА

Львів — Чоп — Будапешт — Прага — Чоп — Львів

АКЦІЯ!!! ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ ТА КУПИВ — 25.11 —  75 евро

 СпецНас на виїзд 25.11 — 1-ий — 99 євро, для 2-го — 53 євро

 Діти до 16 років не оплачують факультативи!

День 1 Львів. 20:30 — збір групи на залізничному вокзалі.
21:00 — виїзд зі Львова. Нічний переїзд.
День 2 Прибуття в Будапешт.Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю — це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.Рекомендуємо:

 • відвідати торговий центр «Кампона»! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів, а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 6 євро)
 • екскурсія вулицею Ваци і набережною Корзо (7 евро). Серцем Будапешта є вулиця Ваци, яка йде від площі Воросмарті до моста Елізабет. Тут Пешт святковий навіть в будні! Сюди приходять нелише за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на фортецю — ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте — Ви в Будапешті!!!
 • прогулянку на кораблику по Дунаю (18 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Поселення у готель. Ночівля на території Угорщини.

День 3 Сніданок. Виселення з готелю.Рекомендуємо: відчуй Будапешт, охопи все місто своїм поглядом! Саме тут є всі умови для тих, хто полюбляє фотографувати, все місто немов на долоні — з гори Геллерт відкривається прекрасний панорамний вид, який неодмінно залишить прекрасні спогади у Твоїй пам’яті (4 євро — трансфер).Переїзд у Прагу. Поселення у готель.

Прага — місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту — це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків — Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це — чудова і таємнича Прага!

Збір групи. Поселення у готель на території Чехії. Ночівля.

День 4 Сніданок. Вільний час.Факультативно пропонуємо:унікальну екскурсію Празьким Градом (10 €). Тут ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти — французьку вежу та чеську. Запрошуємона екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення — підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

пивна екскурсія — пиво у Чехії — це не просто напій, — це невід’ємна частина чеської культури. Крім загальновідомих «Крушовіце», «Гамбринуса», «Будвайзер», «Велкопоповицький козла», скуштуй вишневе, кавове або навіть бананове пиво! (16 євро)

прогулянка з вечерею на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 євро).

Збір групи. Переїзд на територію України.

День 5

Прибуття до Львова орієнтовно о 19:00.

Вартість туру

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Більше 5 тижнів до початку туру 79 75
Більше 3 тижнів до початку туру 89 85
Менше 3 тижнів до початку туру 104 99

Для груп від 10 осіб обов’язковим є бронювання 3-х факультативних екскурсій

Додатково оплачується:

— консульський збір — 35 євро ( діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери — безкоштовно);

— візовий збір — 20 євро (при подачі документів у Києві, Харкові, Дніпропетровську чи Одесі), для туристів з пропискою Чернівецької обл.. подаватися можна в Ужгороді – візовий збір 25 грн.

— візова підтримка — 10 євро (обов’язкова оплата для туристів, яким необхідно відкривати візу);

— факультативні програми, вхідні квитки;

— особисті витрати;

ВАРШАВА – БЕРЛИН – ПРАГА

 

День 1. Львів — Варшава

08.30 — Сбор на Львовском ж.д. вокзале. Трансфер на Терминал «А».

10:00 — Отправление в тур осуществляется с Комплекса Терминал «А». Пересечение границы. Переезд в Польшу, столицу – Варшаву.

Автобусная обзорная экскурсия по городу королевских резиденций, городу музыки Шопена, городу в котором царит неповторимая и уникальная атмосфера… «Варшава – город королей» — великолепные улицы образуют Королевский тракт, по сторонам которого расположились церкви, дворцы, галереи, музеи, а также сразу три королевские резиденции! Вся красота отображается в реке Висла, над которой возвышается символ польской столицы — Варшавская Сирена.

Ночлег на территории Польши.День 2.Варшава.  Завтрак. В свободное время рекомендуем посетить:

 • визитную карточку Варшавы — резиденцию польских королей, прекрасный Королевский дворец (взрослые — 18€, дети до 12 лет — 10€). Мы насладимся роскошными интерьерами дворца: рыцарский и тронный зал, мраморная комната, зал сенаторов и бальный зал с 17-ю позолоченными колоннами и самым большим в стране плафоном с росписью. А под захватывающую историю о дворце, который восстал из пепла, мы посетим королевские покои, в которых хранятся картины известного великого польского художника – Яна Матейки.
 • «Музыка Варшавы – Фридерик Шопен!» (18€). Во время экскурсии мы посетим самые интересные места, где жил, учился и влюблялся самый талантливый польский композитор всех времен. Посетим храм Святого Креста, где хранится сердце композитора. Отрывки музыкальных произведений, и история жизни композитора перенесут нас в Варшаву XIX века, в которой жил Шопен. Да! По праву говорят: «…его музыка стала известна во всем мире и сегодня ей восхищаются миллионы людей!».
 • экскурсию «Загадочная Варшава» (взрослые — 30€, дети до 12 лет — 26€) …романтический, волшебный и таинственный Старым город Варшавы приглашает в гости. Здесь трудно избавиться от ощущения, что бродишь где-то в сказке или, по крайней мере, по огромной декорации с уютными разноцветными домами. Мы увидим одно из самых красивых зданий, которое часто изображают на открытках Варшавы. Обязательно сделаем фото с символом города, который изображен на гербе, а еще будем очарованы красотой Кафедрального костела св. Яна и св. Анны, колонной Сигизмунда III Вазы, а также замковой площадью. И закончим нашу экскурсию в уютном ресторанчике, где будет возможность продегустировать польские национальные лакомства.

Ночной переезд в Берлин.День 3.Берлин. Обзорная экскурсия «Откровение Берлина» по одному из самых удивительных и ярких городов на земле, где современность и традиции дополняют друг друга столь гармонично, что самые красивые и таинственные уголки открыты для нас. Великолепное здание Рейхстага, Берлинский кафедральный собор, музейный остров, Бранденбургские ворота! Каждый, кто приезжает в Берлин, так или иначе, попадает под магическое обаяние этого города, его живого и непринужденного шарма…

Есть возмоность посетить музей Пергамон — архитектурные шедевры Древнего мира: знаменитые ворота Иштар из Вавилона, ворота Милетского рынка – и все эти сокровища в оригинале! (взрослые-30€, дети до 12 лет-18€).

Приглашаем посетить бывшую резиденцию прусских королей, объединяющую разные эпохи и стили — Потсдам (взрослые-38€, дети до 12 лет-30€). Голландский квартал, русская деревня Александровка, ворота Науэнер Тор, Бранденбургские ворота – старше, чем в Берлине(!), Старая мельница – символ прусского правосудия — все это мы увидим в Старом городе. А дальше нас ждет парк Сан Суси — один из самых красивых в Европе парков с каналами и скульптурами, непревзойденной красоты дворцами, Китайским чайным домиком и оранжереей – вся эта незабываемая красота пленит нас с первого взгляда. Возвращение в Берлин.

Рекомендуем экскурсию «Очарованный Берлин» (взрослые-18€, дети до 12 лет-10€). Мы будем наслаждаться красотой самой современной площади Берлина — Потсдамер Платц, полюбуемся бульваром Звезд, театром, где проводится открытие и церемония награждений знаменитого международного кинофестиваля Берлинале, а прогуливаясь историческим центром города, почувствуем себя гостями в прежних веках… Вечером город полностью меняет облик, зажигает фонарики как свечи и надевает маску загадочности и романтики… Переезд в отель. Ночлег в транзитном отеле.День 4.Прага.  Завтрак. Переезд в столицу Чехии. Пешеходная экскурсия «Прага – город легенд» — считается одним из красивейших городов Европы, который многие века восхищает и не перестает удивлять!!! Староместская площадь и Астрономические часы, великолепный храм Девы Марии перед Тыном, легендарный Карлов мост, Златая улочка, Вацлавская площадь, Карлова улица.… Всего и не перечесть! Все эти красоты мы, несомненно, видели на картинках, слышали о них, но, пожалуй, хватить мечтать, пора все это увидеть своими глазами… Свободное время.

Рекомендуем прогулку на кораблике по Влтаве (взрослые 30€/дети до 12 лет 18€). Аперитивы, шведский стол в сопровождении интересных рассказов экскурсовода…. Вот они незабываемые мгновения в жизни…

Предлагаем посетить:

 “Королевские Градчаны…”(взрослые 18€/ дети до 12 лет 10€). Градчанская площадь, Шварценбергский дворец и смена караула в Парадных надворьях Пражского града — резиденции чешских князей.

• “Тени старого города” (взрослые 13€/ дети до 12 лет 10€) На старинных улочках, среди уютных домов и храмов оживают древние легенды. От тайного служителя старого города в тусклом блеске вечернего освещения, вы узнаете предания, которые передаются из уст в уста лишь избранным. Здесь появляются добрые рыцари и приведения, они манят и приглашают нас в свою жизнь.

Ориентировочно 23:00 выезд из Праги. Ночной переезд в УкраинуДень 5.Переезд по территории Польши. Пересечение границы. Возвращение в Украину.

Время прибытия во Львов ориентировочно 15:00 (зависит от прохождения границы).

В стоимость не включено:

 • Індивидуальное медицинское страхрвание на период тура:
 • рекомендованные программы,
 • входные билеты в экскурсионные объекты;
 • проезд в общественном транспорте;
 • личные расходы (обеды, ужины, сувениры);
 • Консульский сбор + услуги Визового Центра =35€ + 22€
 • Консульский сбор НЕ оплачивают категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора по договору об упрощение визового режима. Пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21г.
 • Услуги Визового Центра оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ. ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР И УСЛУГИ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА НЕ ВОЗВРАЩАЮТСЯ.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.