Осінні канікули в Угорщині, Польщі, Чехії — бюджетна і доступна пропозицій. Винагорода для організаторів за наш рахунок

krakow

Тур Вікенд в Кракові! Віза відкривається в Чернівцях. Аквапарк у програмі. Без нічних переїздів. Львів – Краків – Величка – Львів. Ціна від 52 євро.

ПРОГРАМА

День 1.Львов — Краков 09:30 Отправление в тур. Пересечение границы. Переезд в Краков.Краков. Обзорная экскурсия «Королевский путь» — путь, по которому на протяжении многих столетий проезжали польские короли: место сплетения легенд… Самая старая часть города – Рыночная площадь, один из самых старых вузов Европы – Яггелонский университет, средневековый центр торговли – торговые ряды Сукенницы, где ми сможем приобрести сувениры в память о проведенных здесь минутах…Рекомендуем расслабится и посетить Аквапарк (13Є) – одного из самых больших в Польше аквапарков. Бассейны с озонированной водой, гидромассажные ванны, винтовые горки, джакузи, сауна, солярий, фитнесс-клуб.Поселение в отель. Ночлег на территории Польши.
День 2. Краков — Величка Завтрак. Рекомендуем посетитьЗоопарк Кракова – 15 євроСоляные Копи “Велички” (взрослые-30€, дети до 12 лет-18€) — самое старое солеварное предприятие на польских землях, которое функционировало свыше 7 веков, глубокие девятиярусные тоннели, в которых построены подземные храмы, мостики, многочисленные скульптурные произведения. Здесь мы увидим чарующие взгляд подземные озера, гроты, прекрасные часовни и музейную экспозицию, рассказывающую об истории соляных разработок…Возвращение в отель. Ночлег
День 3. Завтрак. Выезд в Украину.Пересечение границы. Прибытие во Львов ориентировочно 15:00 (зависит от прохождения границы).Место прибытия во Львов — Комплекс Терминал «А».Трансфер на ж.д. вокзал. До новых встреч!

 

АЛЬТЕРНАТИВА

Краківські посиденьки (оператор Танго Тревел)

День 1. 08:00 — збір групи. 08:30 Переїзд на українсько-польський кордон.

Переїзд в Ланцут — райський куточок на Землі, колишня резиденція аристократів, — сьогодні тут проводять свої засідання політичні діячі та артисти оперної сцени. Ти матимеш змогу ознайомитись з однією із найцікавіших колекцій карет для дворян. Зимовий сад, який знаходиться на території палацу залише незабутнє враження в Твоєму серці. Екскурсія в палац (13 євро/ос)

Переїзд в Краків. Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Оглядова екскурсія  по Кракову. У Польщі є декілька столиць, Варшава — адміністративна, Закопане — зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків.

Пропонуємо факультативно: 

— оглядова екскурсія у соляні копальні «Велічка» (20 євро) — один із найцінніших туристичних об’єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.

— Королівський Вавель (15 євро). Серце королівської Польщі, і не лише королівської — тут коронували королів навіть тоді, коли столиця переїхала до Варшави. Сьогодні Ти зможешнасолодитися вишуканими залами королівського замку і подивитися королівські палати з надзвичайно красивими меблями в стилі 16-17 ст.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рекомендуємо: поїздку у Закопане (15 євро). Найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Татр. Тут діють кілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів та лижних трас, проте місто приваблює туристів не тільки лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральським фольклором, і мальовничою дерев’яною архітектурою, а життя головної вулиці — Крупувки, цілий рік бурлиить місцевим колоритом. На місцевому ринку біля Губалувки — ціле розмаїття сувенірів, хутра, а також місцевих сирів: осципки, бундз…

АБО

Відвідування Аквапарку у Кракові (13 євро)

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 4

Прибуття до Львова.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.