Мої голландські тюльпанчики! Львів — Берлін — Амстердам — Прага — Краків — Львів. ВИЇЗД 9.04.2018 — 03.05.2018

nider2

Прийшла пора готуватися до Дня Короля, який пройде 27 квітня 2018 року! Вся країна — люди, будівлі і навіть дерева — в цей день стане помаранчевими. По всьому Амстердаму розгорнуться вуличні ринки, вечірки, святкові безумства на каналах …

Квітень Травень Червень Липень Серпень
04*, 18*, 25*,  29.04* 2*, 22 20 24 7, 21

*Парк квітів Кекенхоф у 2018 році працює, — 22.03.18 — 13.05.18

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1 11:30 — збір групи на залізничному вокзалі у Львові.
12:00 — виїзд зі Львова. Перетин укараїно-польського кордону. Нічний переїзд в Берлін.По дорозі додому пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, — пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.
День 2 Раннє прибуття в Берлін. Берлін — місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін — найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Музеї, художні галереї, театри, опера, концерти … відкривають свої двері для берлінців і багаточисельних гостей міста. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота,  новий Центральний вокзал — найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Червону Ратушу, фонтан Нептун, Королівську оперу, собор св.Ядвіги, ….. І це ще не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін! Факультативно пішохідна екскурсія (10€).

Запрошуємо до музею Пергамон (25€), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар «Пергамону» 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.
Пропонуємо екскурсію «Чарівний Берлін» (15€). Сьогодні Ти маєш змогу побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

Збір групи. Переїзд в готель на території Нідерландів. Ночівля.

День 3 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Амстердам. Прибуття в місто каналів та вітряних мельниць —Амстердам.

Амстердам — яскравий, здебільшого кольору какао з молоком, з вікнами без штор, з різнокольоровими віконницями, без під’їздів, з неширокими вхідними дверима на фасадах будинків, схожими на міжкімнатні. Від цього центр міста здається однією великою квартирою, з вузенькими тротуарами і широкими велосипедними доріжками, з незліченними набережними, з величезною кількістю тюльпанів, з нереально смачним оселедцем, який їдять без хліба взявши рукою за хвіст, з кращою колекцією Ван Гога, Рембранта. Амстердам  вільний до нерозсудливості, до епатажу. Від одного цього слова віє прохолодою, запахом тюльпанів і масляних фарб. Це місто, застигле в часі вільної любові та інших вільних задоволень. Під час екскурсії запрошуємо в дивовижний світ кольорів в світ чогось прекрасного, — фабрику діамантів. Тут на Тебе чекає захоплююча екскурсія та можливіть потішити себе або свою чарівну половинку прикрасами з Амстердаму! Пішохідна екскурсія. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

—          Для тих хоче побачити, де Голландія найпрекрасніша, сьогодні відкриє для себе Заансе Сханс + Волендам* (18€). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика за нашими мірками країна. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів — національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендамзапам’ятається великою кількістю яхт, човнів…тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти, якими славиться ГОЛАНДІЯ.

—          Королівський парк Койкенхоф (22.03.18 — 13.05.18) — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблені не клумби, а річки небаченої красоти. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди…а яких кольорів! Червоні, жовті, сині, в полосочку, лілові, білі. Кокенхоф — це чарівне місце, де обов’язково необхідно побувати! (38€)

—          — прогулянка на кораблику по Амстердаму (15€).  Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися зводи. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кофешопах, але якщо ви не прогуляєтесь хочаб раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма жАмстердам прозвали «північною Венецією»!
— Асоціації, які відвідують кожного при слові «Нідерланди», як правило, схожі: безкраї поля тюльпанів, мальовничі вітряні млини, дуже смачний домашній сир, оселедець і…Квартал Червоних ліхтарів (10€) в Амстердамі. Дізнайся історію старовинного району міста, де червоний ліхтар став символом продажної любові багато століть тому.
Збір групи та нічний переїзд в Прагу.

День 4 Прибуття в Прагу.

Прага — місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту — це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків — Біля золотого перстня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це — чудова і таємнича Прага! Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

— «Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку,  є своя пивоварня.  Одні розвивались  у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а  інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного  напою (8€).

— Унікальну екскурсію Празьким Градом (12€). Запрошуємона екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

— запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві (25€), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

Поселення в транзитний готель. Ночівля.

День 5 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

По дорозі пропонуємо оглядову екскурсію в м. Брно (10€)

Повернення до Львова орієнтовно 00:00

*- святкові виїзди (Новий Рік та Різдво Христове, Травневі свята)

* — на виїзди 21.03, 04.04, 18.04, 25.04, 02.05 обов’язкова екскурсія для отримання акційної вартості — Чарівний Берлін (15)*

Вартість туру

Вартість туру Дати Ціна 
стандарт 151
знижка раннє бронювання за 2 місяці 8% 8%
На вік-енд 18.04 123
На вік-енд 22.05 118
Травневі Свята 2018 25.04 133
На валізах 04.04 118
На вік-енд 02.05 138

У вартість туру входить: — проїзд автобусом єврокласу; — проживання у готелях 2-3*; — харчування — сніданки в готелях; — супровід керівника групи; — оглядові екскурсії згідно програми туру; — групове медичне страхування;
У вартість не входить: • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки • особисті витрати • депозит на факультативні екскурсії — 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

Сезонна доплата на виїзди в квітні-травні — 5 євро (оплата обов’язкова).

Курортний збір в готелях на території Нідерландів від 1 до 3 євро (оплата на місці)
За відсутності у туристів біометричного паспорта або інших дозвільних документів для перебування у країнах ЄС: консульський збір — 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати — пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму); послуги візового центру (ППВА) — 18 €

Важливо: одномісне розміщення у готелі оплачується додатково — 50 євро/тур; туристи, що подорожують самостійно — можуть бути розміщені у тримісних  номерах; туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні; туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови. Мінімальна кількість туристів на факультативи — 20 осіб. Під час вільного часу — автобусне обслуговування не передбачено.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.