Автобусний тур в Санкт-Петербург

Peterburg

«Барви Світу» пропонують ексклюзивний фірмовий автобусний тур в Санкт-Петербург — 6 днів. Також пропонується Гранд Тур на 7 ночей. До вартості туру входить проїзд, проживання, харчування, екскурсії. Тел: 0372 585 080; 0502021211; 0505531218; 068 33 11 200; 

 Дати виїзду та вартість 

СЕРПЕНЬ ВЕРЕСЕНЬ

07.08-12.08

14.08-19.08

21.08-26.08

24.08-29.08 28.08-02.09

 

04.09-09.09

14.09-19.09

шоу закриття фонтанів

21.09-26.09

28.09-03.10

СТОИМОСТЬ

                           СЕРПЕНЬ
6 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК) 165 $
7 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК) 185 $
6 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК+ОБІД) 180 $
7 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК+ОБІД) 205 $

СТОИМОСТЬ

                           ВЕРЕСЕНЬ
6  ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК) 165 $
 

7 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК)

185 $
6 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК+ОБІД) 180 $
7 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ  ПУШКІНА (СНІДАНОК+ОБІД) 205 $
ОБЗОРНА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ Троїцько-Ізмайлівський собор ПЕТРОПАВЛІВСЬКА ФОРТЕЦЯ ПУШКІН

(КАТЕРИНИНСЬКИЙ ПАЛАЦ)

ЕКСКУРСІЯ В ЦІНІ відповідної програми

ЕРМІТАЖ ІСАКІЄВСЬКИЙ СОБОР  КАЗАНСЬКИЙ СОБОР

 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

1)      проїзд комфортабельним автобусом (кондиціонер, ТБ, чай, кава);

2)      проживання в Санкт-Петербурзі в 2-х і 3-х місних номерах 4 дня/3 ночі;

3)      сніданки + вечері за програмою;

4)      медична страховка;

5)      всі вхідні квитки, згідно екскурсійної програми;

6)      обслуговування автотранспорту (всі екскурсії автобусні);

7)      екскурсійне обслуговування (7 екскурсій);

8)      супровід керівником.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПО БАЖАННЮ (ОПЛАТА НА МІСЦІ В РУБЛЯХ):

  • НІЧНИЙ ПЕТЕРБУРГ. Вартість дорослий — 1000 руб. школяр — 900 руб.
  • ЕКСКУРСІЯ НА ЧОВНІ по річках і каналах. Вартість дорослий — 900 руб. школяр — 800 руб.
  • Павловський палац. Вартість дорослий — 900 руб. школяр — 800 руб.
  • Юсуповський палац. Вартість дорослий — 800 руб. школяр — 700 руб.
  • КРОНШТАДТ. Вартість дорослий — 900 руб. школяр — 800 руб.
  • Великий ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ПАЛАЦ У Петергофі + НИЖНІЙ ПАРК. Вартість 1700 руб дорослий. 1200 руб школяр.
  • ВІДВІДУВАННЯ Смоленського кладовища, КАПЛИЦІ КСЕНІЇ Петербурзької. Вартість дорослий — 300 руб. школяр — 300 руб.

 ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ ОБОВ’ЯЗКОВО:

Туристичний податок  — 500 руб. з 1 туриста не залежно від віку. Оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях.

Повідомляємо, що у зв’язку з тим, що Державний Ермітаж збільшив вартість вхідних квитків, туроператор змушений збільшити вартість турів на 300 руб. Оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях.

ПРОГРАМА

1 день

Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі (аудіо, відео, кавоварка) (збір у 6:30, виїзд в 07.00 південний термінал ж/д вокзалу). Транзит по території Білорусі та Росії.

2 день

Прибуття до Санкт-Петербурга. Розміщення в готелі ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ОСНОВНОЇ ТА ДОДАТКОВОЇ ПРОГРАМИ (офіційно з 14.00).

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ, – ви об’їдете історичний центр міста і познайомитеся з його основними визначними пам’ятками, проїдете по Невському проспекту до головної площі міста – Двірцевої, побачите Зимовий Палац і будівлю Головного штабу. Побуваєте на Стрілці Васильєвського острова. Познайомитеся з Марсовим полемо, легендарним крейсером «Аврора» та прекрасним ансамблем Сенатської площі.

ВІДВІДУВАННЯ Троїце-Ізмайлівського собору. Троїцький собор у Санкт-Петербурзі є пам’ятником архітектури пізнього класицизму. свою назву він отримав на ім’я Ізмайлівського полку, одного з найбільших найстаріших в Росії. Є одним з найбільш монументальних в північній столиці.

ВІДВІДУВАННЯ Петропавлівської фортеці. Архітектурний і історичний пам’ятник, перша військова фортеця.

РОЗМІЩЕННЯ В ГОТЕЛІ

ОБІД. ВІЛЬНИЙ ЧАС.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ В КРОНШТАДТ. Ви побачите морський собор, купол якого був і залишається орієнтиром для кораблів; «пуп землі», унікальний петровський док. Архітектурний і історичний пам’ятник, перша військова фортеця,Петру i, адміралам Макарову і Беллінсгаузену, моряків-підводників, художника-мариніста Айвазовського. незабутня прогулянка по цьому суворому і величному місту, а також дорога з тунелю, який ні рівних у Росії, відкрита 12 серпня 2011 року, надовго запам’ятається вам.

 

3 день

СНІДАНОК.

Відвідування казанського собору, головною святинею якого є Казанська ікона божої матері (одна з найбільш шанованих ікон у всьому православному світі). Найбільша культова споруда в Санкт-Петербурзі.

Відвідування Ермітажу. Державний Ермітаж — найбільший відомий музей Санкт-Петербургу, один з найвідоміших музеїв світу нарівні з Лувром, Метрополітен і Британським музеєм. Музейний комплекс складається з п’яти будинків, самим відомим з яких є Зимовий палац на Палацовій площі. Крім нього в єдиний комплекс входять Малий Ермітаж, Великий Ермітаж, Ермітажний театр і Новий Ермітаж.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ НА ЧОВНІ по річках і каналах.

Додаткова екскурсія Юсупівський палац його часто називають енциклопедєю петербурзьких аристократичних інтер’єрів.

 

ОБІД. ВІЛЬНИЙ ЧАС.

Додаткова екскурсія Розведення мостів в нічномуПетербурзі. Вас зачарує неповторна нічна панорама Невського набережної та площ з унікальними мостами  і каналами в обрамленні величних палаців і монументів. На ваших очах у розпалі ночі відбудеться чудо, центральні мости Північної Венеції розкриють свої крила і пропустять по Неві громади морських суден  з Ладоги до Балтики. Незабутні нічні враження не залишать вас байдужими до дивовижною гармонії великої архітектури та поезії чарівної петербурзької ночі.

 

4 день

СНІДАНОК.

Відвідування Троїцько-Ізмайлівського собору.

Додаткова екскурсія відвідування смоленського кладовища, каплиця Ксенії Петербурзької.

Екскурсія в Ісаакіївський собор один із найбільш значних музеїв Росії. він по праву вважається одним з найкращих кафедральному соборі Європи. Собор займає четверте місце в світі по величині.

ЕКСКУРСІЯ В Г. ПУШКІН з відвідуванням парадної літньої резиденція імператорів Росії КАТЕРИНІНСКОГО ПАЛАЦУ. ПЕрлиною палацу є янтарна кімната, стіни якої цілком оброблений бурштиновим панно. Можливість прогулятися прекрасними Катерининським парком. 

ЕКСКУРСІЯ В м. Пушкін з відвідуванням парадної літньої резиденція імператорів Росії КАТЕРИНІНСКОГО ПАЛАЦУ. ПЕрлиною палацу є янтарна кімната, стіни якої цілком оброблений бурштиновим панно. Можливість прогулятися прекрасними Катерининським парком.

Додаткова екскурсія в Павловськ — екскурсія знайомить з унікальним палацово-парковим ансамблем Павловська. Ви відвідаєте великий Павловський палац. Ви побачите палацову церкву, картинні галереї, пілястровий, малиновий та ін. кабінети, спальні, будуар, туалетні, вестибюль. Здійснете прогулянку  одним із найбільших (понад 600 га) пейзажних парків світу — павловському, який є видатним пам’ятником садово-паркового мистецтва.

5 день

СНІДАНОК. Виселення з готелю.

 

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ До ПЕТЕРГОФУ літня резиденція російських імператорів, перлина паркового мистецтва XVIII-XIX століть. Петергоф відомий всьому світу своїми фонтанами. Формувався впродовж двох сторіч. Комплекс палаців і парків включає двадцять музеїв, палаців, паркових павільйонів, підземних гротів, безліч ставків, каналів і парків.  

6 день

Прибуття до Києва (орієнтовно в 19.00)

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

ДОРОСЛІ — паспорт громадянина України (нове фото в паспорті вклеєне 25 і 45 років!) або закордонний паспорт, який дійсний не менше ніж протягом півроку після закінчення терміну запланованої поїздки.

ДІТИ (до 16 років) які подорожують з батьками – діючий дитячий проїзний документ, або закордонний паспорт одного батьків (вписаний + вклеєне фото дитини)

Якщо дитина слідує з одним з батьків обов’язково необхідний нотаріально завірений дозвіл (ОРИГІНАЛ) від батька, який не їде з дитиною! УЗЯТИ З СОБОЮ НА КОРДОН!!! Дійсно по території Білорусія і Росія.
АВТОБУС АБО ПОЇЗД З КИЄВА прямує через Білорусю !!! Білоруси не ПРОПУСКАЮТЬ ДІТЕЙ за свідоцтвом про народження.

ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ У ВИГЛЯДІ ID- КАРТИ, введені з 1 січня 2016 року не приймаються ЯК ДІЙСНИЙ ДОКУМЕНТ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ

 

 НАШІ КООРДИНАТИ: м.Чернівці, вул. Пумнула, 1. (біля ТЦ «Рязань»).

Тел: 0372 585 080; 0502021211; 0505531218;

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.