Тур вихідного дня. Чернівці-Берегово-Косино-Чернівці Виїзд 21/06/2018

kosino

 Тур вихідного дня 21.06.2018 р. Чернівці-Берегово-Косино-Чернівці. Вартість 1800 грн: проїзд, проживання в готелі (2 ночі), сніданок (2), вечеря (2), супровід керівника групи по усьому маршруту, трансфер до термальних басейнів, ресторанів.

ПРОГРАМА:

Чернівці – Берегово – Косино – Чернівці

08.03 -1-й день . Виїзд з м. Чернівців, час 23:50.

09.03 2-й день. Заїжджаємо в Старопокровський чоловічий монастир с.Ракошино, який займається сироварінням з власної екосировини. При бажанні придбання сирів. Далі переїзд у Берегово – купання в термальному басейні «Жайворонок». Дегустація вина у погребі «Жайворонок». Поселення в готель. Вільний час. Вечеря. Нічліг.

10.03 3-й день. Сніданок. Знайомство з Закарпаттям продовжується. Виїзд до Мукачево. Під час екскурсій ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок» (XIV-XVIII), з яким пов’язано чимало історичних подій і захоплюючих легенд. Переїжджаємо в село Бене, де буде проводитись дегустація Закарпатських вин в дегустаційному залі Урста знаменитого винороба Івана Урсти (факультативно). Переїзд до Берегово .Купання в термальному басейні. Вечеря. Ніч в готелі.

11.03. 4-й день. Сніданок. Виїзд з готелю до м. Косино. Купання в термальних басейнах. Відпочинок. Виїзд до міста Чернівці орієнтовно в 13.00. По дорозі обід в ресторанному комплексі «О’кей».

Приблизне прибуття в м. Чернівці 23:00

Вартість туру 1800 грн

У вартість входить:

–         Проїзд  комфортабельним автобусом, з індивідуальним кондиціонером та моніторами.

–         Проживання в готелі (2 ночі).

–    Сніданок (2), вечеря (2)

–         Екскурсійне обслуговування.

Вартість квитків у басейн у вартість  подорожі не входять.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.