fbpx

1.

Тури від 417€

Європейский комфорт

Греція

Країна, яка буде дивувати знову і знову, як би добре Ви її не знали. Незалежно від того вперше Ви в Греції або далеко не перший раз – вона все одно зможе відкрити нові грані і секрети.

2.

Тури від 1164$

Райські пляжі

Домінікана

Ця країна не залишить байдужим навіть найвибагливішого  туриста. Адже не дарма саме тут знімали знамениту рекламу «Баунті». Відвідайте екзотику!

3.

Тури від 460$

Унікальні коралові рифи

Єгипет

Туристичних визначних пам’яток в цій країні хоч відбавляй. Головний її атракціон – Червоне море, одне з найкрасивіших на планеті, рай для любителів дайвінгу.

4.

Тури від 766$

Відчуйте натхнення

Індія

У цій далекій загадковій країні кожен мандрівник знайде  щось близьке саме йому. Тут стираються межі національностей та релігій, панують мир і гармонія.

5.

Тури від 989$

Дивовижні пейзажи островів

Мальдіви

Найунікальніша за своїм географічним положенням держава-архіпелег. Адже складається з сотні маленьких коралових островів, розкиданих на невеликій відстані один від одного.

6.

Тури від 420$

Чарівна східна казка

ОАЕ

Тут найсучасніше метро, ​​кращий в світі шопінг, найвищий  хмарочос, найрозкішніший готель з власним океанаріумом. Тут ви будете постійно дивуватися і вражатися.

7.

Тури від 622$

Легенди та міфи

Таїланд

Коли дивишся на дивно прозору воду моря і озер, на захоплюючі дух заходи, на водоспади і храми і неповторну яскравість кольорів – хочеться хоч на мить перенестися сюди.

8.

Тури від 158€

Зручний відпочинок

Туреччина

Туреччина Це країна, де є абсолютно все, щоб хотілося повертатися сюди  знову і знову. Приголомшливої ​​краси природа, цілих 4 моря і більше 400 пляжів, які відзначені «Блакитним прапором».

9.

Тури від 645$

Справжній рай на землі

Шрі Ланка

Коли дивишся на дивно прозору воду моря і озер, на захоплюючі дух заходи, на водоспади і храми і неповторну яскравість кольорів – хочеться хоч на мить перенестися сюди.

НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ

Підберемо тур для вас