fbpx

Центр туристичних послуг Барви світу (ФОП Бастраков А.А.), ЦТП «Барвы, Travel agency Colors of the World

Відкрийте для себе «Барви світу» – безпечний, кофортний та пристойний відпочинок

 

Наша компанія працює на туристичному ринку десять років – репутація та надійність високі, відгуки туристів відмінні. Працюють в компанії члени однієї сім’ї, що гарантує якість, увагу та відповідальність. Любимо тестувати усі тури, курорти та напрямки особисто, щороку менеджери компанії приймають участь в рекламних та інформаційних турах, беруть участь у вебінарах по курортах, проходять стажування та навчання у туроператорів-партнерів . За останні роки ми побували в професійних турах до Туреччини, Єгипту, Таїланду, Чорногорії, Хорватії, Албанії, Словенії, Гоа, ОАЕ, Іспанії, Італії, Болгарії, Греції. Неодноразово отримували відзнаки та нагороди від туроператорів-партнерів.

В основі концепції роботи – безпечний, комфортний та пристойний відпочинок за визначений Вами бюджет.

Знаємо достеменно усі курорти Болгарії та Греції, працюємо на цих напрямках 10 років, забезпечуємо автобусний трансфер (автобуси випуску 2015-2018 рр., високого комфорту та рівня безпеки) на усі болгарські та грецькі курорти.

Маємо великий та успішний досвід роботи по відправці організованих груп. Щотижня можливий виїзд в екскурсійний тур будь-яку країну Західної та Східної Європи.
Також маємо достатній досвід в організації лікувального та оздоровчого туризму, неодноразово відвідували європейські та вітчизняні лікувальні, термальні та бальнеологічні курорти (Карлові вари, Маріанські лазні, Тепліце, Яхімов, Криниця-здруй, Хайдусобосло, Хевіз, Віши, Баден-Баден, Рогашка Слатіна, Пієштяни, Смрдакі, Бардєєвські Купелі, Порторож, Монтекатіні-Терме, Моршин, Східниця, Трускавець, Поляна, Шаяни, Хмільник та інші), співпрацюємо з кращими лікарями курортологами України, які готові надати кваліфіковану консультацію нашим туриста.

Ми вкладаємо частинку себе в кожного

Обирають нас? Наші переваги

Чесні ціни

У нас найкращі та найвигідніші ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам великий та різноманітний вибір, будь то скромний політ економ-класу або ж розкішний бізнес-клас, а також ми даємо проміжний варіант, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за не дуже велику ціну відпочинок в будь-якій країні стане для Вас прижмною та незабутньою насолодою.

Надійні партнери

Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші партнери. За кілька років досвіду в туризмі, фахівці нашого турагентства отримали значну кількість надійних зарубіжних партнерів – це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіа перельоти. Іноді на шкоду дешевизні пропозицій, ми вибираємо надійність партнера.

Повний спектр послуг

У нас Ви знайде все, що може знадобитися туристу при виїзді за кордон. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки – проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу – також вимагають допомоги професіонала.

Plakat_Barvy2

АВІАКВИТКИ

ДО 35%

ЗНИЖКИ
Бронювати
Подяки та побажання

Що кажуть клієнти про нашу агенцію?

Тільки найкращі

Надійні партнери

НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ

Підберемо тур для вас